Bize Katılın

Hasanoğlu İnşaat olarak başarının insandan kaynaklandığını biliyoruz.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan Hasanoğlu İnşaat, en önemli iç kaynağı olan çalışanların desteğine ve üretkenliğine güvenmektedir.Hasanoğlu İnşaat başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları politikası, kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak hedeflerine yönelmiştir.

Hasanoğlu İnşaat, çalışanlarının yaptığı her şeye değer katmak için gayret sarf eden büyük, çok uluslu bir aileyiz. Her birimiz, hizmet ettiğimiz şirketin ihtiyaçlarını karşılamada üstüne düşen hayati rolün farkında. Aile üyelerimizin haklarına ve itibarına saygı duyuyoruz.


Hasanoğlu İnşaat;

Mevcut personeli ve kurumsal yapısı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde her zaman çağdaş,öncü,saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlamıştır. Deneyimli ve donanımlı personelinin yanı sıra Hasanoğlu İnşaat,her sene çok sayıda yeni mezun ve nitelikli çalışanlara iş imkânı ve kariyer fırsatı sağlamaktadır.

En değerli kaynağımız:İNSAN ; politikasını her kademe de benimsemiş yönetim kadrosuyla,çalışanlarına sağladığı sosyal,sağlıklı ve modern çalışma ortamıyla,uzun vadeli ve aile sıcaklığında çalışmak isteyenlerin özellikle tercih ettiği bir firmadır. Sizde ailemize katılmak için insan kaynakları formunu doldurunuz


HASANOĞLU İNŞAAT'TA
KARİYER FIRSATLARI

1İNSAN KAYNAKLARI FORMU

Adınız Soyadınız (*)

Email (*)

Telefon Numaranız (*)

Doğum Tarihi(*)

Doğum Yeri

Uyruğunuz

Yabancı Dil

 İngilizce Arapça Almanca Rusça

İş Deneyimleri Kısaca Anlatınız

Kariyer Hedefiniz